“Türk Bahçesi” 18 Mart Çanakkale Zaferi Fotoğraf Sergisi

Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesi, İskenderun Sarı Zeybekler Derneği ve fotoboya.com koordinatörlüğünde, “Türk Bahçesi” isimli 18 Mart Çanakkale Zaferi Fotoğraf Sergisi, İskenderun Deniz Müzesinde siz değerli fotoğraf tutkunlarına kapılarını açıyor. Fotoğraf Sergimize tüm arkadaşlarımız ve fotoboya.com‘un değerli takipçileri davetlidir.

Sergi Küratörü:

Sanat Fotoğrafçısı Ömür Can Yerli

Gazeteci / Yazar Nevzat Kurt

Danışma/Destek ve ayrıntılar için: 0850 346 89 48‘den “Organizasyon ve Fotoğraf Yarışması” sekmesinden 3’ü tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla.

 

Fotoğraf Sergi Afişi:

BASINDA “TÜRK BAHÇESİ” FOTOĞRAF SERGİSİ:

‘Türk Bahçesi’ Çanakkale Fotoğrafları Sergisi kapılarını açıyor. Ücretsiz olarak gezilebilecek sergimize bütün Hatay halkını davet ediyoruz

'Türk Bahçesi' Çanakkale Fotoğrafları Sergisi kapılarını açıyor

Gündem  

Genel Koordinatörlüklerini Sanat Fotoğrafçısı Ömür Can Yerli ve Gazeteci-Yazar Nevzat Kurt’un yaptığı “TÜRK BAHÇESİ” Çanakkale Fotoğrafları Sergisi 16 Mart 2018 Cuma günü kapılarını ziyaretçilerine açıyor.
28 fotoğrafın görücüye çıkacağı sergi hakkında bilgi veren Sanat Fotoğrafçısı Ömür Can
Yerli şunları söyledi :
“Bu yıl Çanakkale Zaferi’nin 103. yıldönümünü kutlayacağız. Bu zaferin gururunu yaşadığımız bu günlerde değerli arkadaşım Gazeteci-Yazar nevzat Kurt ile birlikte “Türk Bahçesi” adlı Çanakkale Fotoğrafları temalı bir fotoğraf sergisi açmaya karar verdik.
Sponsorluğunu İskenderun Deniz Ticaret Odası’nın yaptığı ve İskenderun Deniz Üs Komutanlığı’na bağlı Deniz Müzesi’nde açacağımız sergimizde 28 eser yer alacak. Birbirinden değerli sanatçılarımızın çalışmalarının yer alacağı sergimiz 29 Nisan 2018 gününe kadar açık olacak. Ücretsiz olarak gezilebilecek sergimize bütün Hatay halkını davet ediyoruz.”
“Türk Bahçesi” Çanakkale Fotoğrafları Sergisi kapılarını açıyor…Sanat Fotoğrafçısı Ömür Can Yerli, 28 fotoğrafın görücüye çıkacağı sergi hakkında bilgi verdi.

Genel Koordinatörlüklerini Sanat Fotoğrafçısı Ömür Can Yerli ve Gazeteci-Yazar Nevzat Kurt’un yaptığı “TÜRK BAHÇESİ” Çanakkale Fotoğrafları Sergisi 16 Mart 2018 Cuma günü kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

28 fotoğrafın görücüye çıkacağı sergi hakkında bilgi veren Sanat Fotoğrafçısı Ömür Can Yerli şunları söyledi : “Bu yıl Çanakkale Zaferi’nin 103. yıldönümünü kutlayacağız. Bu zaferin gururunu yaşadığımız bu günlerde değerli arkadaşım Gazeteci-Yazar nevzat Kurt ile birlikte “Türk Bahçesi” adlı Çanakkale Fotoğrafları  temalı bir fotoğraf sergisi açmaya karar verdik. Sponsorluğunu İskenderun Deniz Ticaret Odası’nın yaptığı ve İskenderun Deniz Üs Komutanlığı’na bağlı Deniz Müzesi’nde açacağımız sergimizde 28 eser yer alacak. Birbirinden değerli sanatçılarımızın çalışmalarının yer alacağı sergimiz 29 Nisan 2018 gününe kadar açık olacak. Ücretsiz olarak gezilebilecek sergimize bütün Hatay halkını davet ediyoruz.”

http://hatayayhaber.com/turk-bahcesi-canakkale-fotograflari-sergisi-kapilarini-aciyor/1486/

‘Türk Bahçesi’ Çanakkale Fotoğrafları Sergisi Kapılarını Açıyor… Genel Koordinatörlüklerini Sanat Fotoğrafçısı Ömür Can Yerli ve Gazeteci-Yazar Nevzat Kurt’un yaptığı ‘Türk Bahçesi’ Çanakkale Fotoğrafları Sergisi 16 Mart 2018 Cuma günü (bugün) kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

28 fotoğrafın görücüye çıkacağı sergi hakkında bilgi veren Sanat Fotoğrafçısı Ömür Can Yerli; “Bu yıl Çanakkale Zaferi’nin 103. yıldönümünü kutlayacağız. Bu zaferin gururunu yaşadığımız bu günlerde değerli arkadaşım Gazeteci-Yazar Nevzat Kurt ile birlikte ‘Türk Bahçesi’ adlı Çanakkale Fotoğrafları temalı bir fotoğraf sergisi açmaya karar verdik.

Sponsorluğunu İskenderun Deniz Ticaret Odası’nın yaptığı ve İskenderun Deniz Üs Komutanlığı’na bağlı Deniz Müzesi’nde açacağımız sergimizde 28 eser yer alacak. Birbirinden değerli sanatçılarımızın çalışmalarının yer alacağı sergimiz 29 Nisan 2018 gününe kadar açık olacak. Ücretsiz olarak gezilebilecek sergimize bütün Hatay halkını davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

‘Türk Bahçesi’ Çanakkale Fotoğrafları Sergisi Kapılarını Açıyor

 

 

3 YORUMLAR

 1. Hi

  Buy N95 Face Mask and Medical Face Mask to protect your loved ones from the deadly CoronaVirus. The price begins at $1.49 each. If interested, please check our site: thefacemask.online

  Many Thanks,

  “Türk Bahçesi” 18 Mart Çanakkale Zaferi Fotoğraf Sergisi – fotoboya.com – fotoboya.com

 2. Good day

  Be Free from Neck Pain
  Try NeckFlexer & Relieve Neck Pain Effortlessly In 10 Min!
  Save 50% OFF + FREE Worldwide Shipping

  Shop Now: neckflexer.online

  ✅ Designed By Doctor & Chiropractor
  ✅ Ergonomic Design – Fits Everyone
  ✅ Circulation To Head
  ✅ Stimulating Key Result Area

  Many Thanks,

  “Türk Bahçesi” 18 Mart Çanakkale Zaferi Fotoğraf Sergisi – fotoboya.com – fotoboya.com

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here