Haftanın Fotoğrafçıları Sadece Renkli ve Sadece Siyah Beyaz Facebook Sayfasında.

Bu Haftanın Fotoğrafçıları

fotoboya.com olarak, “Sadece Renkli” facebook sayfasında haftanın fotoğrafçısı olarak seçilen arkadaşımız Şükran Uysal ile “Sadece Siyah Beyaz” facebook sayfasında haftanın fotoğrafçısı olarak seçilen arkadaşımız Mustafa Selçuk’u tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

https://www.facebook.com/groups/sadecerenkli/

https://www.facebook.com/groups/sadecesiyahbeyaz/

Ödül olarak kazandığınız 40×60 ölçülerindeki canvas baskınızı talep edebilirsiniz. Baskı için fotoğrafın küçültülmemiş orijinal boyutlu halini info@fotoboya.com e-posta adresine gönderiniz. Kargo alıcıya ait olmak üzere vereceğiniz adrese kısa sürede gönderilecektir. Kazanmış olduğunuz ödülden daha büyük ölçüde baskı isterseniz, oluşabilecek fark ödemesi için info@fotoboya.com adresine ayrıca başvurabilirsiniz.

Fotoğrafından Yatay Tablo

11 – 17 Aralık 2017

fotoboya.com olarak, “Sadece Renkli” facebook sayfasında haftanın fotoğrafçısı olarak seçilen arkadaşımız Mehmet Özıspartalı ile “Sadece Siyah Beyaz” facebook sayfasında haftanın fotoğrafçısı olarak seçilen arkadaşımız İbrahim Erdoğan’ı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

04 – 10 Aralık 2017

fotoboya.com olarak, “Sadece Renkli” facebook sayfasında haftanın fotoğrafçısı olarak seçilen arkadaşımız Özensel Akarsu ile “Sadece Siyah Beyaz” facebook sayfasında haftanın fotoğrafçısı olarak seçilen arkadaşımız Abdurrahman Çetin’i tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

27 Kasım – 3 Aralık 2017

fotoboya.com olarak, “Sadece Renkli” facebook sayfasında haftanın fotoğrafçısı olarak seçilen arkadaşımız Ecrin Güzin Gülfidan ile “Sadece Siyah Beyaz” facebook sayfasında haftanın fotoğrafçısı olarak seçilen arkadaşımız Mustafa Doğan’ı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here