KEŞFETMEYE BAŞLA!
Ana Sayfa İletişim

İletişim

Günümüzde hızla büyüyen blog dünyasına; fotoboya.com ismiyle yeni bir proje ile yayın hayatına başlayarak katılmış bulunuyoruz.

Blogumuzda Neler Bulacaksınız?

Karmaşık ve ileri düzey bilgiler içermeyen, metin, grafik, ses, resim ve videolar ile desteklenen sitemiz tamamıyla bilgi paylaşımına ve Türk Fotoğraf Sanatına katkı sağlamaya yönelik fotoğraf boyama, fotoğraf sanatı, seyahat, fotoğraf yarışması ve fotoğraf üzerine genel güncel bilgiler üzerine yayın yapmayı amaçlamıştır.

Fotoğraf sanatı ve tasarım üzerine yaygın olarak kullanılan programların tanıtımı ve kullanımına yönelik eğitim içerikleri. Fotoğraflara efekt ekleme, düzenleme gibi konularda paylaşımlar. Fotoğraf sanatı ile ilgilenen fotoğraf severlerin paylaşım ve değerlendirmeleri. Fotoğraf çekim amaçlı seyahat paylaşımlarını sitemizde barındırılmasını hedeflemekteyiz.

Saygılarımızla.

fotoboya.com

İletişim Detayları

fotoboya.com

Bahçelievler Mah. 1.Cad. 89/6

0850 346 89 48

Email: info@fotoboya.com

Hakkımızda

fotoboya.com fotoğraf sanatı ve tasarım sloganıyla yayın hayatına başlamıştır. İnternet sayfamızın amacı Türk Fotoğraf Sanatına katkıda bulunmak ve fotoğraf severleri fotoboya.com platfomunda buluşturmaktır.

Bize e-posta gönderin!

YENİ

Fotoğraf Baskı (10×15) – 100 Adet Sadece 44,80 TL

Fotoğraf Baskı işlemi artık çok kolay. Fotoğraf kağıtlarımız; Advanced Glossy 280 gr PARLAK beyaz kenarlı fotoğraf kağıdıdır. Solmaz ve renk canlılığını bir ömür boyu...